פורום מחנות נושא

מתוך שקוף באוהל
גרסה מתאריך 07:25, 8 באוגוסט 2015 מאת ברוך אורן (שיחה | תרומות)
(הבדל) → הגרסה הקודמת | הגרסה האחרונה (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

זהו דף הקשור למידברן. דפים נוספים הקשורים לנושא ניתן למצא כאן.

פורום מחנות נושא הוא פורום שהוקם לאחר מידברן 2015:

"קול קורא לקהילה!
למי שנכח במפגש של מחנה שיחות נפש למנהלי מחנות נושא ולמי שלא, במהלך הפגישה עלתה הצעה להקים פורום מחנות נושא. בשבוע שעבר נפגשנו כמה מנהלי מחנות עם לילך (שלמי שלא מכיר ליוותה את מחנות הנושא בתחומי הרישוי במידברן) על מנת לנסות ולהבין מה יכול וצריך להיות תפקידו של פורום מסוג כזה והצלחנו לסכם על מספר יעדים עבור הפורום הנ"ל:
1. עידוד והנעה ליצירת ארועים קהילתיים במהלך השנה כאשר מחנות הנושא עומדים במרכזם. בין היתר שיתופי פעולה בין מחנות נושא, וקיום אירועי יום בנוסף למסיבות
2. הכוונה של מחנות הנושא לפעילות כלל שנתית והתנהלות פנימית ברמת המחנה (גיוס כספים לאורך השנה וניהולם, חלוקת אחריות, גיבוש ומעורבות במחנה וכו', ייתכן שנרצה ליצור WIKI)
3. שיתוף פעולה עם ההפקה ושיפור הקשר והתקשורת בין מחנות הנושא למחלקות השונות בהפקה (מחלקת מחנות נושא, מחלקת מיקומיישן וכו')
4. לקראת מידברן 2016 מיפוי הצרכים של מחנות הנושא, מציאת מענות לצרכים הנ"ל (ספקי מים, חשמל וכו') , וקיום מסגרת שדומה ל"מאיץ" של מחלקת אמנות, על מנת שנוכל לסייע אחד לשני בהקמת המחנות שלנו, ולתמוך במנהלי מחנות חדשים.
הרעיונות שמצויינים פה הם יריית הפתיחה. מכאן אפשר לפתח את הפעילות לכל כיוון. כרגע הפורום מחפש אנשים שרוצים להיות פעילים מאוד ולהוביל את תחום הפעילות השנתית של מחנות הנושא, וכאשר נהיה קרובים יותר לאירוע עצמו, את ההתנהלות של מחנות הנושא לקראת מידברן 2016."


כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים